wtorek, 28 lipca 2015

Gryzaki od e-pies.eu

Następnym produktem, który testujemy w ramach konkursu TOP for DOG to suszone gryzaki od sklepu e-pies.eu

Wizytówka:


Dostaliśmy dwie paczuszki:Stołówka wydała:
One nosami już wyczuły co się święci :)
Zaczniemy prezentować od najdłużej zajmującego psa przysmaku.


1. Tchawica wołowa.
Po jednej dostały Sonia i Gandi i zadziwiająco długo szło im dziamdzianie. Myślałam, że pójdzie raz, dwa a tu dłuższą chwilę je jadły. Mały i twardy przysmak, ale jak smakował i długo stawiał opór psim zębom.


2. Ucho środkowe wieprzowe.
Dostał je Ciapek. Ono było najtwardszym gryzakiem, ale Ciapek dość szybko sobie z nim poradził. Szybciej niż owczary w tchawicą.

Czy Wy widzicie tego gluta?


3. Kurze łapki.
I tu też dostały Sonia z Gandim. Chrup, chrup i po łapkach. Mimo, że była w nich kość, ale psy jeden gryz i łapka była w dwóch częściach.
4. Płuca wołowe.
One najszybciej wymiękły. Miękkie i kruche, bardzo psom zasmakowały, ale w sekundę zostały zjedzone. Fajnie można je pokrajać na mniejsze części.Podsumowanie:
Gryzienie to naturalna czynność, która sprawia radość psu. Wycisza psa oraz męczy, dodatkowo pies jest skupiony i czyści sobie zęby. Gryzaki te można podawać jako większą nagrodę podczas treningu, czy aby pies miał co robić zębami.  Moje je uwielbiają i dają się pokroić za nie. Zapach jest dość intensywny, są bardzo smaczne i zajęły psy na chwilę. Jest to zdrowa i naturalna przekąska między posiłkami, dodatkowo bezpieczna. Nie było po nich żadnych rewolucji czy problemów. Przypomnę, że jeden pies jest na suchej karmie, a dwa na BARFie.
W tym sklepie raz-dwa razy w roku robię większe zakupy, jednak zawsze brałam tylko żwacze suszone i ewentualnie płuca. Teraz widzę, że i tchawica i ucho środkowe bardzo przypasowało psom. Kurze łapki również, tylko te, moje psy dostają surowe, a wolałabym, aby gryzaki były z takich elementów, których normalnie nie jedzą.

Więcej o gryzakach  można przeczytać TUTAJ


Znamy i polecamy sklep e-pies.eu oraz ich produkty.

2 komentarze:

 1. Ciągle ubolewam nad tym, że nie zauważyłam naboru na testerów Top for Dog :D.
  Gryzaki z tej firmy planuję zamówić, może w końcu to zrealizuję :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie szkoda :( Bardzo fajne produkty były do testowania. W sumie to my mamy jeszcze 2 rzeczy, o których musimy napisać recenzję :)
   Polecamy! w sumie u nas też zapasy się kończą, więc trzeba odpowiednio zaplanować budżet :) Choć my prawie zawsze mamy z tego sklepu i NIGDY nie było problemów z trawieniem.

   Usuń